Szkolenie na żywo: Reklamuj się jak PRO.

0
0
Dni
0
0
Godzin
0
0
Minut
0
0
Sekund
Jak prawidłowo kierować reklamy?
Pokażę Ci jak w ciągu 3 dni wytestować idealną grupę odbiorców dla Twoich reklam na Facebook. Nie ma znaczenia dla jakiej branży.
Jak przestać tracić swoje pieniądze?
Mądre metody na ograniczenie ilości wydawanych pieniędzy na reklamy. Podobno 50% swojego budżetu na reklamy tracimy, pokażę Ci jak ją zlokalizować i wyeliminować.
Najlepsze metody przyciągania klientów
Poznasz 2 sprawdzone metody pozyskiwania klientów nawet za darmo! W przypadku tej drugiej to ludzie mogą Ci dopłacać za to, że znajdą się na Twojej liście....
Poznaj jakie reklamy działają
Poznaj 2 najpopularniejsze błędy, których warto się ustrzec... Dowiedz się co i jak reklamować, żeby zadziałało.
Łukasz Marczewski
Łukasz Marczewski
Nazywam się Łukasz i dzięki mnie zostałeś/aś prawdopodobnie już klientem jednego z moich klientów. Na co dzień zajmuję się pozyskiwaniem ruchu oraz klientów w Internecie.

Kiedyś usłyszałem o sobie, że jestem “Ojcem remarketingu w Polsce”, “Wybuchowym połączeniem Big Data i pozyskiwania klientów”, czy “Ojcem chrzestnym listy klientów BPG”:) Wszystko dzięki poszukiwaniu ciągle to nowych rozwiązań i ich testowaniu.

Twórca Frool i LeadPRO, internetowych narzędzi, które swoim zasięgiem objęły już pond 14 000 000 ludzi. Ekspert pozyskiwania klientów oraz pasjonat Big Data, psychologii sprzedaży i analityki. To wybuchowe połączenie sprawia, że wiedza przekazywana przez Łukasz jest niezwykle cenna.

Wtorek, 15 Maj 2018, godzina 09:00
Uk, Irlandia godzina 8:00

Chcesz nagranie? Zapisz się