O mnie - Blog | lukaszmarczewski.pl

Twórca Frool i LeadPRO, internetowych narzędzi, które swoim zasięgiem objęły już pond 14 000 000 ludzi. Ekspert pozyskiwania klientów oraz pasjonat Big Data, psychologii sprzedaży i analityki. To wybuchowe połączenie sprawia, że wiedza przekazywana przez Łukasz jest niezwykle cenna.

O mnie

Kim jestem i co robię...

Nazywam się Łukasz i dzięki mnie zostałeś/aś prawdopodobnie już klientem jednego z moich klientów. Na co dzień zajmuję się pozyskiwaniem ruchu oraz klientów w Internecie.

Kiedyś usłyszałem o sobie, że jestem „Ojcem remarketingu w Polsce”, „Wybuchowym połączeniem Big Data i pozyskiwania klientów”, czy „Ojcem chrzestnym listy klientów BPG”:) Wszystko dzięki poszukiwaniu ciągle to nowych rozwiązań i ich testowaniu.

Na pewno nie jestem w tym biznesie „największy” czy „najmądrzejszy”, często jednak to moje odkrycia lub testy prowadziły do ich rozpowszechnienia przez dużych i większych w tej branży.

Uwielbiam piłkę nożną, wakeboard, podróże. Jestem zakochany. W Tajlandii.

W czym Ci pomogę?

Miło mi. I cieszę się, że tutaj jesteś.

W czym mogę Ci pomóc?

- przetestowanie pomysłu na biznes online,

- zwiększenie sprzedaży z reklam, strony, sklepu,

- zwiększenie konwersji na sklepie czy stronie www,

- zwiększenie ruchu na sklep, stronę,

- budowa listy lub zwiększenie ilości klientów,

- pozyskanie danych w internecie zaczynając od listy klientów konkurencji czy ich pracowników a skończywszy na nietypowych zleceniach typu czy Twoja żona poszła na pewno do koleżanki,

potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z mną tutaj: