5/5 - (1 vote)

Jest wiele sposobów, aby zwiększyć sprzedaż. Artykułów, technik czy szkoleń w internecie można znaleźć ogrom. Ile są warte? Skoro, drogi czytelniku, jesteś na mojej stronie to odpowiedziałeś sobie sam.

Dziś chciałbym Wam przedstawić sposób Maćka Dutko. Pamiętam jak byłem na jego szkoleniu w wersji stacjonarnej, w Bangkoku. Pomimo tego, że czuję się swobodnie w działaniach w internecie zapisałem bardzo dużo na swojej kartce i zrobiłem duuuużo zdjęć. Wiedza, którą przedstawiał tak bardzo trafiała we mnie, że zastanawiałem się – czy ja w ogóle coś wiem o marketingach i sprzedaży?

Dziś chciałbym to szkolenie pokazać Wam, a najlepiej opowie chyba o nim sam autor.

Czym jest „E-biznes do Kwadratu”? Od 2007 r. przeprowadziłem ok. 3 tysięcy godzin szkoleń dla e-sprzedawców. Ich motyw przewodni: jak zwiększyć konwersję e-sprzedażową dzięki wewnętrznej poprawie ofert, bez rywalizowania ceną czy przepalania budżetów na marketing zewnętrzny. Sprzedawcy otrzymywali bezcenny know-how, np.:

– jak zoptymalizować tytuł oferty, by zwiększyć klikalność i liczbę wejść,
– w jaki sposób wzmocnić język korzyści, by oferta skuteczniej zachęcała do zakupu,
– jak tworzyć zdjęcia produktowe wg marketingowej zasady „3k”,
– które pozacenowe sposoby budowania przewagi konkurencyjnej są najskuteczniejsze,
– jakie dodatkowe techniki i dźwignie zwiększania konwersji albo wartości koszyka zakupowego warto stosować,
– jakie są najczęstsze błędy przy tworzeniu ofert i jak ich unikać,
– w jaki sposób stosować efektywną reklamę porównawczą itd.

To tylko wybrane obszary, w których przez kilka ostatnich lat pomagałem e-sprzedawcom w sposób efektywny, a przy tym szybki, łatwy i etyczny poprawiać sprzedaż (wzrosty osiągały od „zaledwie” 5 do nawet kilku tysięcy procent w pierwszych tygodniach od poprawienia oferty). Właśnie ze względu na bardzo wysoką skuteczność i praktyczność tych technik, dźwigni i metod zapadła decyzja o stworzeniu pełnej wersji wideo tego szkolenia i dostarczeniu jej możliwie wielu e-sprzedawcom.

Parę liczb:
· Pełne nagranie trwa 18,5 godziny (w podziale na 42 lekkostrawne moduły tematyczne).
· Pierwsze 8 modułów jest bezpłatnych – można sobie je pobrać i ocenić, czy warto zainwestować w całość.
· Podczas ostatecznej kontroli nagrania naliczyłem, że szkolenie zawiera blisko 800 przykładów pochodzących zarówno z moich własnych biznesów, jak i z kilkuset przeprowadzonych audytów ofert Allegro i e-sklepów.
· Nagranie przedstawia 33 główne sposoby zwiększania sprzedaży i ponad 280 konkretnych rad i wskazówek, jak realizować je w praktyce.
· Całość materiału waży ok. 2,25 GB.

Sprawdźcie go bezpłatnie przez 8 modułów.

Najlepsze jest to, że Dutko znany jest z tego, że nie daje rabatów i w ogóle od lat walczy z cenodajstwem, ale raz w roku i on ugina się pod presją „czarnego piątku” i dla przyjaciół Królika generuje jakąś fajną ofertę:).

Jak wpiszecie kod ” marczewski” na stronie www.ebiznes2.pl to oszczędzicie 300zł!